Jak interpretować kolory aury

Genialna biała, niebieska krystaliczna odmiana, jak świeży śnieg). Kolor istoty życia, a zatem znak wysokiego uzdolnienia duchowego. Kiedy wchodzisz do oświeconej przestrzeni, kolory sygnalizujące zdarzenie są błękitne, złoto i kryształowo białe, zwykle w tej kolejności.

Większość z nas o typowych ludzkich oczach i podstawowa znajomość języka angielskiego znają kolor żółty. Prawdopodobnie nie jest to dla cyjan i magenta. Ponieważ drukarki atramentowe (które mają naboje cyjanowe, magenta, żółte i czarne) są powszechne obecnie, nie jest rzeczą rzadkością, aby ludzie rozpoznać słowa cyjan i magenta, ale nie wiedzieli, jak wymawiać je (sīˌan i məjentə). Jak można się spodziewać, biorąc pod uwagę, że jest to połączenie niebieskiego i zielonego światła, błękitna niebiesko-zielona - coś w rodzaju błękitnego nieba, ale nie dokładnie. Powiedziałbym raczej jak kamień półszlachetny turquois niż cokolwiek innego. Magenta jest często mylona z różową, ale magenta jest dużo bardziej żywy. Różowy jest odbarwiony na czerwono. Magenta jest uważany za czysty kolor. (Więcej o tym później). Bliską krewną magenta jest fuschia, która jest barwnikiem syntetycznym. Nie mogę myśleć o niczym naturalnym, który wygląda jak magenta.

Do tej pory skupiliśmy się na niższych trzech warstwach. Większość psychoterapii ciała widziałem w tym kraju głównie wykorzystuje tylko trzy dolne warstwy i serce. Kiedy tylko zaczniemy badać górne cztery warstwy pola aurycznego, wszystko się zmienia, ponieważ jak tylko otworzysz percepcję na warstwach powyżej trzeciej, zaczniesz też postrzegać ludzi lub istoty, które istnieją w tych warstwach, które nie mają fizycznych ciał . Na podstawie moich obserwacji i innych jasnowidzeń istnieją warstwy rzeczywistości lub innych "pasm częstotliwości" rzeczywistości poza fizycznym. Górne cztery warstwy pola aurycznego odpowiadają czterem warstwom rzeczywistości. Ponownie muszę powtórzyć, że następująca dyskusja jest tylko próbą stworzenia systemu, w którym można wyjaśnić zaobserwowane zjawiska; Jestem pewien, że w przyszłości pojawią się lepsze systemy. Ten jest dla mnie użyteczny.

Żółty jest raczej znaczącym kolorem, ponieważ leży w połowie osobowości (proszę zauważyć, a nie pełny) widma kolorów czerwono pomarańczowożółtego-zielono-niebieskiego. Osobistą świadomością umysłu jest na wiele sposobów jego stempel identyfikacyjny. Żółty może być zabarwiony na czerwono, aby uzyskać pomarańczowy kolor; W ten sposób osoba korzysta z umysłowych wydziałów na rzecz ziemskich i przyziemnych spraw. Żółty może być zabarwiony na niebiesko, aby zielony, wskazując na osobę, która w sposób subiektywnie inspirowany jest przez swoje wykształcenie umysłowe.

Radialnym wrażeniem osobowości jest współczynnik promieniowania, który jest również określany jako aura i to jest to, co można zaobserwować, za pomocą poczucia percepcji, przez innych ludzi, gdy są wystarczająco czułe, gdy będą mogli świadomie używać Energii i mocy szyszynki, a tym samym świadomie wykorzystują te postrzeganie.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kolory aury – co oznacza Twój kolor