Obserwując kolory aury

Aura to pole energetyczne, które otacza wszystkie żyjące rzeczy, a czasami nieożywione przedmioty, takie jak kryształy. To ciągle zmieniające się pole siłowe jest znane jako aura. Po raz pierwszy nauka faktycznie wspiera przedmiot o charakterze ezoterycznym w tym, że emanacje elektryczne lub pola energetyczne mogą być wykrywane i mierzone. W tym artykule omówimy kolory aur i ich znaczenia.

Fotografia Kirliana to elektrograficzna technika nagrywania, która polega na umieszczeniu przedmiotu na wierzchu folii, która jest umieszczona na metalowej płycie, a następnie naładowana dużymi napięciami. Ten proces powoduje wyładowanie koronowe między obiektem a metalową płytą, nagrany przez film jako lekkie wzory kolorów. Fotografia Kirliana może być również wykorzystana do wykrywania energii wydzielanych z ludzkiego ciała.

Analizując stan psychofizjologiczny człowieka, stosuje się dwa główne podejścia analityczne: parametryczne i sektorowe. Podejście parametryczne opiera się na obliczaniu parametrów BEO-gramów (obecnie oprogramowanie GDV oblicza więcej niż 30 parametrów), analizę współczynnika i korelacji na podstawie parametrów GDV oraz danych innych pomiarów (psychologiczne, fizjologiczne, bioelectrograficzne). Uwzględniono następujące główne grupy parametrów: geometria, jasność, gęstość, fraktalna, prawdopodobieństwo, entropia.

W systemie, którego używam do uzdrawiania, niższe trzy warstwy auryczne są związane z metabolitami i metabolizują energie związane z światem fizycznym, a górne trzy metabolizują energie związane ze światem duchowym. Czwarta warstwa lub poziom astralny, związany z czakrą serca, jest przekształcającym się tyglem, przez który przechodzi energia z jednego świata do drugiego. Oznacza to, że energia duchowa musi przechodzić przez ogień serca, aby przekształcić się w niższe energie fizyczne, a energie fizyczne (niższych trzech warstw auricznych) muszą przejść przez przekształcający ogień serca, aby stać się energią duchową. Wykorzystujemy energię związaną ze wszystkimi warstwami i wszystkimi czakrami i przekazujemy je przez serce, centrum miłości.


Niebieski wystrój wnętrz lub ubiór jest uporządkowany i sprawia, że ​​czujesz się jak w krok na świecie. Pokazuje energie zaradności i harmonii! Świetnie nadaje się do pomieszczeń wszelkiego rodzaju, uważając czystość, schludność i comarraderie za wpływ. Nie konkuruje z innymi kolorami, ale rozkazuje je do kosmosu. Niebieski jest radosną ucztą, która pochodzi od prostoty.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak interpretować kolory aury

Kolory aury – co oznacza Twój kolor