Kolory aury – co oznacza Twój kolor

Aby w pełni poznać i zrozumieć, jakie są kolory ciała aurycznego, musisz wiedzieć o odcieniach kolorów. Są to po prostu trzy lub więcej odmian tego samego koloru. Na przykład możesz mieć do 10 typów kolorów "niebieski". Teraz, gdy mamy to na przeszkodzie, możemy powiedzieć, że auriczne kolory to po prostu różne odcienie różnych kolorów tęczy, w tym czarno-białe. Ponieważ kolory nieustannie mieszają się zgodnie z naszymi stanami fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi, wynikające z nich kolory mogą mieć tak wiele rodzajów. Oprócz czerwonych, pomarańczowych, żółtych, zielonych, niebieskich, indygo i fioletu; Możemy też mieć szare, brązowe, czarne, białe, fioletowe i inne kolory, które wynikają z mieszanin. Zbadajmy, jakie są ogólne znaczenie tych barw aury.

W tym przypadku Julie, nie jestem pewien, że nazwałbym tą aurą. Wydaje się, że jest to znak dla Ciebie, aby wiedzieć, co ta osoba przechodzi, lub jak się czują w tym czasie. Podobnie - Twoi przewodnicy rozmawiają z Tobą w języku, którego znają, że zrozumiesz. Widząc grube, brązowe błoto wokół depresowanej osoby, nie jest to tak wiele aury, ponieważ czują się emocjonalnie i są łatwe do przetłumaczenia.

Niebieski wydaje się być bardzo duchowym kolorem dla większości marzycieli. Błękit często reprezentuje prawdę, niebo, spokój, spokój, intuicję i cokolwiek marzyciel kojarzy się z niebem lub oceanem. Niebieski może nawet wskazywać pragnienie wakacji! Kolor może reprezentować świadomość zbiorową (patrz informacje o Carl Jung) lub podświadomości. Niebieski jest często związany z chłopcami i może stanowić męskość dla marzycieli.

BIAŁY: Bardzo zmotywowana, jasna, zdolność do zobaczenia "dużego obrazu", kameleona, pieniądze nie zawsze są przedmiotem ich życia, wielkiej mądrości. Biali są zapalonymi czytelnikami, korzystają z telewizji, filmów i teatru (głównego źródła nauki społecznej dla nich). Białe stały się kameleonami spektrum, asymilując inne kolory w ich aurze w celu ukrycia lub ochrony siebie. Często biały (jeśli jest na zdjęciu podwójna biała) echa ducha, który jest wokół osoby.

MOJE ODPOWIEDŹ: >> Widziałaś aurę! Kolory oddawane przez obiekty nieżywiczne różnią się kolorem obiektu. Aura ludzka jest jaśniejsza wokół głowy z dwóch powodów: 1. Odzież blokuje aurę. 2. Obszar głowy jest zwykle nagi i jest tam, gdzie ŻÓŁTA intelektu jest najbardziej aktywny. Ta żółta różni się intensywnością w zależności od stopnia aktywności umysłowej. Może ten obserwowany przez Ciebie dzień był właśnie piłką tego dnia.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak interpretować kolory aury